Наказ про охорону праці та пожежну безпеку

Date: 8 вересня 2023 о 09:42, Refreshed 8 вересня 2023 о 09:43

ЄМІЛЬЧИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1

ЄМІЛЬЧИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

НАКАЗ

29   серпня   2023р.                                смт Ємільчине                                            №84

Про охорону праці та пожежну безпеку

З метою поліпшення організації роботи по охороні праці

НАКАЗУЮ:

1.  Покласти відповідальність за збереження життя і здоров’я учнів:

1.1.Під час навчання у закладі на заступників директора з навчально-виховної роботи Князєву Н.П., Лашевич І.О., та завідувачів: Горбівської філії Євтушок Л.А., Хутір-Мокляківської філії Овсійчук О.П..

1.2. Під час проведення позакласних і позашкільних заходів на заступника директора з виховної роботи Матяш М.А., педагогів-організаторів: Горбівської філії Дейнеко Л.М., Хутір-Мокляківської філії Євтушок Н.В..

1.3. На уроках фізики на вчителів фізики, лаборанта.

1.4. На уроках біології на вчителів біології.

1.5. На уроках хімії на вчителів хімії та лаборанта.

1.6. На уроках української мови і літератури на вчителів української мови і літератури.

1.7. На уроках англійської мови на вчителів англійської мови.

1.8. На уроках зарубіжної літератури на вчителів зарубіжної літератури.

1.9. На уроках географії на вчителів географії.

1.10. На уроках трудового навчання на вчителів трудового навчання.

1.11. На уроках історії та правознавства на вчителів історії та правознавства.

1.12. На уроках інформатики на завідувачів кабінетами Яценка Ю.М., Омельченко Т.В.

1.13. На уроках математики на вчителів математики.

1.14. На уроках 1-4 класів на вчителів 1-4 класів.

1.15. На уроках фізичного виховання на вчителів фізичного виховання.

1.16. На уроках Захисту України на керівника Онопченка С.Г.

1.17. На заняттях груп продовженого дня на вихователів груп продовженого дня.

2.  Завідувачам філій та класним керівникам:

2.1. негайно доводити до відома адміністрації про нещасний випадок, який трапився в ліцеї і поза ліцеєм;

2.2. проводити інструктаж по техніці безпеки з кожним учнем при проведенні робіт в навчальних класах з оформленням  проведеного інструктажу у відповідному журналі;

2.3. забезпечити санітарно-гігієнічний режим в навчальних класах з оформленням їх, опрацювати положення наказу.

3. Відповідальність за протипожежний захист в ліцеї покласти на завгоспа Волощука О.А., та завідувачів: Горбівської філії Євтушок Л.А., Хутір-Мокляківської філії Овсійчук О.П..

3. Обслуговуючому персоналу закладу освіти та його філій у своїй діяльності дотримуватись інструкцій з охорони праці та безпеки життєдіяльності.

4. Створити внутрішкільну комісію по охороні праці перед початком навчального року у складі:

Голова комісії – Палько Н.М., директор;

Члени комісії – Князєва Н.П., заступник директора з НВР;

Лашевич І.О., заступник директора з НВР;

Матяш М.А., заступник директора з ВР;

Євтушок Л.А., зав.Горбівської філії;

Овсійчук О.П., зав.Хутір-Мокляківської філії

Волощук О.А., завгосп.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи Князєву Н.П. та розробити заходи по охороні праці та з безпеки життєдіяльності пожежної безпеки.

Директор            (підпис існує)                                          Наталія ПАЛЬКО

ЄМІЛЬЧИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1

ЄМІЛЬЧИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

НАКАЗ

30   серпня   2023р.                                смт Ємільчине                                            №85

Про організацію роботи з питань охорони праці,

безпеки життєдіяльності під час навчально-виховного процесу

На виконання Законів України «Про охорону праці», «Про пожежну безпеку», «Про дорожній рух», Положення про організацію роботи з охорони праці, учасників навчально-виховного процесу в установах і закладах освіти, з метою профілактики травматизму створення умов праці та безпеки життєдіяльності,

НАКАЗУЮ:

1. Керуватись Положенням про охорону праці і техніку безпеки.
  2. Відповідальним за створення здорових і безпечних умов праці і навчання, дотримання норм і правил охорони праці, виробничої санітарії і пожежної безпеки призначити завідувача господарством Волощука О.А. та завідувачів: Горбівської філії Євтушок Л.А., Хутір-Мокляківської філії Овсійчук О.П..
  3. Відповідальним за створення здорових і безпечних умов навчально-виховного процесу, дотримання норм і правил охорони праці призначити заступника директора з навчально-виховної роботи Князєву Н.П. та завідувачів філій.
  4. Відповідальним за роботу для створення здорових і безпечних умов під час проведення масових заходів та організованого виходу учнів за межі закладу призначити заступника директора з виховної роботи Матяш М.А. та завідувачів філій.
  5. Відповідальним за організацію роботи з охорони праці, проведення заходів для попередження травматизму і професійних захворювань серед технічного персоналу, дотримання вимог техніки безпеки під час експлуатації виробничого і енергетичного обладнання та механізмів призначити завідувача господарством Волощука О.А. та завідувачів філій.
  6. Особисту відповідальність за забезпечення безпечного стану робочих місць, обладнання пристроїв, інструктажів, інвентарю покласти на відповідальних за навчальні приміщенні, згідно закріплення.
  7. Контроль за станом охорони праці і техніки безпеки залишаю за собою.

Директор               (підпис існує)                                        Наталія ПАЛЬКО