Date: 20 квітня 2021 о 10:00, Refreshed 20 квітня 2021 о 10:05

Пам`ятка для батьків про дотримання посилених обмежувальних заходів у закладі освіти в умовах адаптивного карантину

Шановні батьки! У зв’язку з відкриттям закладу освіти в умовах адаптивного карантину, просимо дотримуватись наступних правил:

1. Перш ніж привести дитину в заклад  освіти, будь ласка, зверніть увагу на стан її здоров`я. За найменших підозр у дитини та членів усієї родини захворювань (ГРВІ, нежить, підвищення температури тощо), необхідно звернутися до сімейного лікаря та обов’язково попередити класного керівника чи медичного працівника закладу та прийняти міри самоізоляції.

2. Дотримуйтесь режиму роботи закладу (з 08.00 до 17.30), приводьте дитину до закладу освіти своєчасно, з 08.10 до 09.00, зберігаючи дистанцію з працівниками та іншими батьками 1,5 м. Уникайте скупчення людей.

3.  Діти з температурою тіла понад +37,0°С т будуть відсторонені від перебування у закладі освіти.

4. Забезпечте наявність у дитини індивідуальної ємності для води. Функціонування питних шкільних фонтанчиків та території закладу призупинене (пункт 21  постанови Головного  державного санітарного лікаря України від 22.08.2020 року №50).

5. У зв’язку з правилами та умовами адаптивного карантину, в закладі буде проводитись систематична дезінфекція обладнання та приміщень, а тому батькам слід надавати медичному працівнику інформацію щодо можливих алергічних реакцій у дітей на миючі, дезінфікуючі засоби та антисептики.

6. Надайте вчителеві свій достовірний мобільний номер телефону або інших членів родини для зв’язку у разі виникнення непередбачуваної ситуації (погіршення стану здоров’я дитини, тощо).

7.   Дотримуйтесь обмежувальних заходів у закладі, а саме: заборони допуску до навчального закладу  батьків або супроводжуючих осіб, крім осіб, які супроводжують осіб з інвалідністю, (пункт 6 постанови Головного  державного санітарного лікаря України від 22.08.2020 року №50).

8. Здійснюйте спілкування з педагогічними працівниками з питань освіти та виховання дитини в період карантину переважно дистанційно із застосуванням будь-яких зручних засобів зв’язку.

9. Ознайомтесь із порядком організації освітнього процесу в школі  відповідно до встановленого рівня епідемічної небезпеки поширення СОVID-19 (зони) на території громади, алгоритмом переходу на інший режим навчання в разі зміни рівня епідемічної небезпеки поширення СОVID-19. У разі віднесення території громади до «зеленої», «жовтої», «помаранчевої» зон – забезпечити відвідування дитиною навчального закладу  відповідно до режиму роботи школи, встановленого розкладу занять. У разі віднесення території нашої громади до «червоної» зони – сприяти виконанню дитиною освітньої програми та досягненню дитиною передбачених нею результатів навчання в дистанційному режимі.

10. Зверніть увагу на обмежене перебування дитини в громадських місцях.  Це є небезпечним для її  здоров’я навіть під час послаблення карантину.