Новини проекту
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!

Поради на кожен день

Дата: 28 листопада 2021 о 19:19

Поради на кожен день

Бережіть душевний спокій.

Ніколи ні про що не шкодуйте.

Не втручайтесь в чужі справи
Більшість з нас створює собі проблеми тим, що занадто часто втручається в чужі справи. Ми робимо це, тому що переконані, що чинимо якнайкраще, і тільки наша логіка правильна. В результаті ми критикуємо тих, хто з нами не згідний і намагаємося направити їх на вірний шлях, тобто на наш шлях.
Не існує двох людей, які б думали зовсім однаково і здійснювали одні й ті ж вчинки. Всі чоловіки та жінки роблять так, як їм підказує серце. Вам не потрібно турбуватися про інших! Піклуйтеся про себе!
Вчіться прощати та забувати
Це найефективніший спосіб досягнення душевного спокою. Ми часто носимо в собі негативні почуття до людини, яка образила нас. Ми забуваємо про те, що образа була нанесена лише одного разу, і постійно підживлюємо наше невдоволення. Все це призводить до того, що ми зажди “розчісуємо одну і ту ж рану”. Життя занадто коротке, щоб витрачати його на всякі дрібниці. Пробачайте і продовжуйте йти вперед.
Хочете змінити світ – почніть з себе
Не намагайтеся самотужки змінити світ навколо Вас, навряд чи Вам це вдасться. Чи не краще змінитися Вам самим? І тоді навколишнє середовище стане для Вас приємним і гармонійним.
Не відкушуйте більше, ніж можете з’їсти
Найчастіше ми беремо на себе більше зобов’язань, ніж можемо виконати. Ми робимо це для задоволення свого Его. Тому співставляємо свої можливості. Вільний час намагайтеся присвячувати книгам, спорту, хобі.
Ніколи ні про що не шкодуйте
Неможливо все розпланувати і прорахувати, так як не можна передбачити всіх майбутніх подій. Завжди пам’ятайте, що у Бога є свій власний план.
Якщо у Вас щось не вийде, то в цьому немає нічого страшного. Ви завжди можете виправити свої помилки і досягнути успіху в наступний раз.


7 навичок життя зі смаком щастя

1.Спілкуйтеся. 

Численні контакти - запорука успіху. Один підкаже потрібний телефон або сайт, інший познайомить з цікавою людиною, третій дасть слушну пораду. Не обов'язково дружити з усіма глибоко і цілодобово - варто лише підтримувати контакт, що дозволяє в будь-який момент звертатися до людей з питаннями, проханнями і пропозиціями. Зрозуміло, мова йде про обопільне спілкуванні - ви теж повинні бути відкриті для чиїхось ініціатив і прохань. Егоїстична експлуатація чиїхось фінансових, ділових або інтелектуальних ресурсів принесе вам лише тимчасовий успіх.

2. Не будьмо зайве скромними. 

Можна все життя просидіти в курному кутку непоміченим, навіть маючи величезний багаж гідностей і талантів, якщо не проявляти ініціативу. Піар власних ідей - це мистецтво, яке доведеться опанувати, якщо ви хочете успішно реалізуватися. У згадці своїх гідностей і досягнень немає нічого поганого: люди повинні розуміти, що ви успішні і співпраця з вами принесе користь і їм теж. Тільки стежте за тим, щоб самореклама не перетворилися на хизування. Іноді достатньо лише обмовитися про те, що ви добре вмієте робити (скажімо, монтувати на комп'ютері відеоролики), і у вас тут же з'являться однодумці.

3. Робіть те, що подобається. 

Успіх швидше приходить до тих, хто прагне задовольнити власні потреби, а не виконує соціальне замовлення або жадає відповідати очікуванням оточуючих. Мода на бізнес-леді привела до того, що багато жінок намагаються зробити кар'єру в офісах, тоді як за характером "скроєні" зовсім для іншого. Відмовтеся від соціальних стереотипів, прислухайтеся до свого внутрішнього голосу і робіть те, що хочете самі, а не те, чого чекають від вас інші. Станьте собою, поставте реальні цілі - будь то кругосвітня подорож або народження чотирьох дітей. Саме тут вас чекають справжні радості і перемоги.

4. Дружіть зі щасливими. 

Це можуть бути просто щасливі люди, у яких, що не день - то щасливий квиток ... Або оптимісти, чиє життя може, і не безхмарне, зате вони володіють вродженою здатністю не драматизувати ситуацію, а з гумором сприймати підніжки, поставлені тут і там. Адже душевний настрій передається по ланцюжку. Нагрубити вам вранці в автобусі - і день зіпсований. А побалакавши з тим, хто завжди в гарному настрої, ви, навпаки, отримаєте заряд позитивної енергії. У позитивно налаштованої людини і робота йде на лад, і відносини складаються... Коротше, денна порція міні-удач буде вам забезпечена. Адже маленькі радості життя - це і є інгредієнти щастя.

5. Ставтеся до життя, як до гри, де іноді виграєш, а іноді програєш. 

Деяких губить надмірно серйозне ставлення до життя. Як казав незабутній барон Мюнхгаузен: "Ви занадто серйозні, панове!" - а надлишок серйозності веде до постійного напруження і в кінцевому підсумку до зриву. Удача ж, навпаки, вибирає тих, хто дивиться на свої справи менш фатально і розуміє, що вигравати в лотерею завжди неможливо. Зате за програшем може послідувати виграш. Так що зберігайте азарт! А також будь-яка проблема перестає бути важливою, якщо її «висміяти» - працює на 100%. Це нелегко зробити, але можна. І як тільки посмієшся над проблемою, вона здувається, як повітряна кулька.

6. Думайте позитивно. 

Позитивне мислення - антонім негативного мислення, коли людина сама нагнітає навколо себе обстановку. Накладіть табу на висловлювання: "Це мій хрест", "Страждати мені на роду написано", "Хотілося як краще, а вийшло як завжди". Негативне мислення розхитує психіку: адже наші думки безпосередньо пов'язані з нашими поведінковими реакціями (як, втім, і навпаки). Все валиться з рук, одна промах слідує за іншим, а ви навіть не помічаєте, що притягує цю невезіння власним настроєм? Розірвіть це порочне коло, перестаньте подумки мусолити свої невдачі - наявні і гіпотетичні, - і вони перестануть ходити за вами по п'ятах.

7. Оточуйте себе позитивом. 

Якщо ви звикли дивитися одні ужастики, а в газетах читати тільки кримінальну хроніку, не сподівайтеся, що удача постукає до вас у двері. Щоб заманити її, потрібно оточувати себе всім зі знаком плюс: красивими речами, мажорною музикою, добрими людьми і улюбленими тваринами. Пускаючи в серці тільки хороше, ви програмуєте себе на радість, щастя, везіння.

Як подолати стрес

СТРЕС – це захисна реакція організму, спрямована на допомогу людині в подоланні складних життєвих ситуацій.

Ніхто не застрахований від нещасних випадків, різних втрат, складних ситуацій. Але треба не обмежуватися переживаннями, не концентруватися на них, не поступатися депресії, а діяти, шукати вихід, пробувати все нові та нові варіанти.

Поради щодо подолання стресу

1. З'ясуйте, що саме вас тривожить і зачіпає за живе.Розкажіть про те, що вас турбує, близькій людині. Це особливий психологічний прийом: проаналізувавши свою проблему вголос, ви дістанетеся до кореня своїх проблем і знайдете вихід із ситуації.

2. Сплануйте свій день.Учені помітили, що для людини, стан якої наближається до стресового, час прискорює свій біг. Тому вона відчуває непомірну завантаженість і нестачу часу.

3. Навчіться керувати своїми емоціями.

Вирватися зі стресового кола допоможе найпростіша йогівська вправа. Заплющить очі й подумки перенесіться на берег океану. Підніміть руки вгору й розведіть у сторони, уявляючи, як у них входить енергія. Складіть їх одна на іншу — ліва знизу. Цього цілком достатньо, щоб повноцінно відпочити, наситити мозок киснем і заспокоїтися. Не забувайте хвалити себе щоразу, коли вам удасться впоратися з хвилюванням.

4. Усміхайтеся, навіть якщо вам не дуже хочеться. Сміх позитивно впливає на імунну систему, активізуючи Т-лімфоцити крові. У відповідь на вашу посмішку, організм продукуватиме бажані гормони радості.

5. Відпочивайте разом із сім’єю.

6. Фізичні вправи знімають нервове напруження.

7. Музика – це теж психотерапія.Найкращим варіантом вважається класика або джаз.

8. Бувайте на дворі, гуляйте, сидіть в парку.Розслабитися і заспокоїтися допоможуть глибокі вдихи і спокійні звуки природи. Ранкова легка пробіжка буде не менш корисною.

9. Аби запобігти розчаруванню, невдачам, не треба братися за непосильні завдання.

10. Постійно концентруйтеся на світлих сторонах життя та подіях – це збереже здоров’я і сприятиме успіху.

11. Спілкування з тваринами.Численні дослідження показали, що домашні тварини позитивно впливають на нервову систему і допомагають впоратися з негативними емоціями і переживаннями.

12. Їжте морозиво – там є компонент, який покращує настрій. І банан – в ньому є сиротин, гормон щастя.

ФОРМУЛИ ДЛЯ САМОЗАСПОКОЄННЯ

  • Відкинь цю думку.
  • Усе буде добре.
  • Проблема вирішиться.
  • Це не варте хвилювання.
  • Я зосереджуюся на своєму диханні.
  • Я почуваюся здоровою.
  • Я абсолютно спокійний.
  • Як я міг непокоїтися через дрібниці.
  • Думаю розважливо.
  • Спокійно обмірковую свої подальші дії.

20 ПОРАД ПСИХОЛОГА ДЕЙЛА КАРНЕГІ

Письменник, психолог і педагог Дейл Карнегі мислив і жив за принципом «у світі немає поганих людей». Є лише неприємні обставини, які можна легко змінити, лише змінивши відношення до них. Тому не варто через них псувати життя і настрій навколишнім. А до його порад дійсно варто прислухатися:

♦ Кожна людина хоча б п’ять хвилин в день буває дурнем. Справжня мудрість полягає в тому, щоб не перевищувати цей часовий ліміт.

♦ Якщо доля підносить тобі лимон, зроби з нього лимонад.

♦ Вмійте стати на позицію іншої людини і зрозуміти, що потрібно її, а не вам. З тим, хто зуміє це зробити, буде весь світ.

♦ Будьте зайняті. Це найдешевші ліки на землі — і одні з найбільш ефективних.

♦ Якщо захочеться переробляти людей — почни з себе. Це і корисніше, і безпечніше.

♦ Уяви найгірші наслідки, які може спричинити твій вчинок, заздалегідь змирися з ними і дій!

♦ Посмішка нічого не коштує, але дорого цінується…

♦ Багато кличуть лікаря, коли їм потрібна тільки аудиторія.

♦ Люди не цікавляться ні мною, ні вами. Вранці, опівдні і після обіду вони зайняті тільки собою.

♦ Коли людина починає війну з самим собою, вона вже чогось варта.

♦ Безумовно, ваш чоловік має свої недоліки! Якщо б він був святим, він би ніколи не одружився на вас.

♦ Пам’ятайте, що ім’я людини найсолодший і важливий для неї звук будь-якою мовою.

♦ Таємниця наших нещасть у тому, що у нас занадто багато дозвілля для того, щоб міркувати про те, щасливі ми чи ні.

♦ Для мудрої людини щодня починається нове життя.

♦ Немає завтра. День рятування людини — сьогодні.

♦ Не бійтеся ворогів, які нападають на вас, бійтеся друзів, які вам лестять.

♦ Страх не існує ніде, крім як у вашому розумі.

♦ Сильне бажання чогось навчитися — це вже 50% успіху.

♦ Поводься так, ніби ти вже щасливий, і ти дійсно станеш щасливішим.
♦ У цьому світі є тільки один спосіб заслужити любов — перестати вимагати її і почати дарувати любов, не сподіваючись на подяку.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.