Новини проекту
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!

Левченко Ірина Василівна

Дата: 10 лютого 2022 о 16:40, Оновлено 10 лютого 2022 о 17:08
Автор: Яценко Ю. М.

Левченко Ірина Валеріївна - випускниця 11-В класу 2009 р. Улюбленим предметом був урок хімії. Після закінчення школи навчалася в Житомирському педагогічному державному університеті на природничому факультеті за спец. хімія. По закінченню університета продовжила навчання  в Аспірантурі: Інститут фізики напівпровідників ім. В.Є.Лашкарьова Національної Академії Наук України. Захистила кандидацьку дисертацію і стала кандидатом хімічних наук, спеціальність неорганічна хімія. На даний момент працює асистентом у Варшавському Інституті Високих Тисків.

2009-2014 – Житомирський державний університет ім. І.Франка, природничий факультет, магістер зі спец. «Хімія». Магістерська робота з органічної хімії на тему: «Взаємодія фосфонієвих солей з холестерилхлорформіатом».

2013-2014 – науково-виробниче підприємство «Електрогазохім», посада – хімік-інженер.

На останньому курсі університету перевелась зі стаціонару на індивідуальний план навчання. Він дає можливість студентам набути практичних навичок зі своєї спеціальності в реальних умовах. Працевлаштування вважаю одним з найкращих своїх рішень. Це дало можливість м’ягко та безстресово адаптуватись до режиму «працівник», а також спробувати свої сили, отримати досвід та визначитись з пріоритетами на майбутнє.

Останні роки навчання, зазвичай, менш насичені складною навчальною програмою. Тому наполегливо раджу майбутнім випускникам шукати можливості для набуття практичного досвіду та визначення, яка діяльність, насправді, вам до душі. Фірми із задоволенням приймають саме студентів, оскільки це дає можливість «виростити» для себе спеціалістів. Крім того, випусники уникнуть стресу в пошуках роботипісля завершення навчання та матимуть перевагу над своїми ровесниками.

Інститут фізики високих тисків ПАН

Після закінчення аспірантури отримала ступендію в Іституті фізики Польської академія наук (IF PAN), в групі Молекулярно-променевої епітаксії структур нітридів (ON 4.5) під керівництвом проф. Z. Żytkiewicz.

2019 - дотепер – Інститут фізики високих тисків Польська академія наук (IWC PAN, Unipress), лабораторія Оптоелектроних приладів (NL-15), під керівництвом проф. P.Perlin, посада – асистент (науковий співробітник).

В інституті панує дружня атмосфера. До того ж, тут чимала українська діаспора: багато наукових спрівробітників (українські дипломи визнаються в Польщі) та докторантів. Частою є ситуація паралельного здобуття наукового ступеня в Україні та в Польщі.

Відзначу, поширеною є ситуація, коли науковці переходять в підприємницьку діяльність. Я вже маю можливість поєднувати науку та промислове виробництво. Тому, дискутуючи про плани на майбутнє, відзначу, що хочеться самореалізуватись в професійному сенсі. Але, чи буде це пов’язано з наукою чи промисловістю? Життя покаже!

Ірина Левченко

Ірині притаманні такі риси характеру: життєрадісність, скромність, простота, щирість, любов до навколишнього світу, співчуття, наполегливість, цілеспрямованість, працелюбність, дисциплінованість, принциповість, впевненість, відповідальність, велика сила волі, поміркованість, доброзичливість, справедливість.

Катерина Слюсарева, класний керівник 11-Б 

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.