Новини проекту
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!

План дій учасників освітнього процесу Ємільчинського ліцею №1 Ємільчинської селищної ради Житомирської області  під час сигналів повітряної тривоги

Дата: 14 грудня 2022 о 19:08, Оновлено сьогодні о 13:41

План дій

учасників освітнього процесу

Ємільчинського ліцею №1

Ємільчинської селищної ради Житомирської області

 під час сигналів повітряної тривоги

І. Всі учасники освітнього процесу Ємільчинського ліцею №1 керуються алгоритмом дій  у разі ввімкнення сигналів тривоги під час навчально-виховного процесу, розробленого Міністерством освіти та науки України на основі рекомендацій Державної служби з надзвичайних ситуацій.

     1.  Для всіх учасників освітнього процесу закладу (555  учнів,  56 педагогічних  працівника та 20 осіб МОП ) задіяні найпростіші укриття: укриття №1 - підвальне приміщення корпусу №2 (60 кв.м. для укриття 100 осіб), укриття №2 – бомбосховище Укртелекому (85 кв.м. для  укриття 142 осіб), укриття № 3 -  1 кімната ПРУ  (29  кв.м. для укриття 49 осіб), укриття № 4 - 1 кімната ПРУ  (60 кв.м. для укриття 100 осіб) по вул.Соборній,45,  укриття № 5 - підвальне приміщення  під майстернею ліцею (18 кв.м. для укриття 30 осіб), укриття № 6 – бомбосховище в приміщенні ЦБК по вул. Соборній, 29  (50,6 кв.м. для укриття 84 осіб).

     2.   Всі учасники освітнього процесу ознайомлені з місцем розташування укриттів фонду захисних споруд цивільного захисту та  розподілені   в укриттях із урахуванням місткості та розташування:

- підвальне приміщення корпусу №2 – учні 1-3  класів, учителі, які викладають в цих класах,  черговий учитель (згідно графіка) та обслуговуючий персонал корпусу №2  (пост №1 Залевська В.В., Євсеєва Г.В.);

- укриття Укртелекому – учні 5-7  класів,  учителі, які викладають в цих класах, медична сестра Мельник А.М., бібліотекар Колесник В.М., обслуговуючий персонал корпусу №2 (пост №3 та №4 Сапожник С.М., Климчук О.І.), учні 10-11 класів Ємільчинської ТГ, які навчаються в Осередках для викладання навчального предмета «Захист України» та учителі Онопченко С.Г. і Гарбовський І.І.;

- укриття в ПРУ №1 по вул. Соборній, 45   – учні  8-х класів, учителі, які викладають в цих класах та педагог-організатор Євтушок Н.М.;

- укриття в ПРУ №2 по вул. Соборній, 45  – учні  9-Б , 10-х та 11-х класів, учителі, які викладають в цих класах, лаборант Букша М.А. та обслуговуючий персонал корпусу №1;

- підвальне приміщення під майстернею – учні 9-А та  учителі, які викладають в цих класах;

- укриття в ЦБК – учні 4-х класів та учителі, які викладають в цих класах та технічний працівник  Штоль С.В.

Ключі від підвального приміщення корпусу №2 знаходяться у чергового на посту №1. Ключі від укриття по вул. Соборній,45 та під майстернею знаходяться у чергового корпусу №1 на посту №1.

ІІ. Дії учасників освітнього процесу під час сигналу повітряної тривоги:

  1. Відповідальні  особи (чергові посту №1 корпусів №1 та №2) вмикають наявну систему оповіщення закладу - дзвінок.
  2. Відповідальні особи направляються до захисних споруд  та допомагають учням організовано спускатися в укриття: підвальне приміщення корпусу №2 –  Міхеєва Л.В., Осіпчук Н.С.,  укриття Укртелекому –   Мельник А.М. укриття  по вул.Соборній,45 – Євтушок Н.М. та Букша М.А., підвальне приміщення під майстернею – учителі, які викладають в 9-А класі, приміщенні в ЦБК – Туровська Н.В. та Волощук Н.А. та учителі, які викладають в 4-х класах.
  3. Вчитель сповіщає учнів про загрозу, робить коротку перекличку та інструктаж  і організовує евакуацію дітей з з кладу освіти визначеними маршрутами. Учитель забирає з собою класний журнал, учні – особисті речі. Учні ознайомлені з правилами поводження з особистими речами(забирати їх при виході груп в інші класи, майстерню та спортзал).
  4. В холодну пору року учні негайно направляються в гардероб, одягаються та, дотримуючись правостороннього руху, виходять із закладу освіти. Учні корпусу №1 користуються виходом №4 (зі сторони їдальні). Учні корпусу №2 користуються центральним та запасним виходами.
  5. Гардеробщик корпусу №1 Сокирко А.Л. та обслуговуючий персонал постів №1 та №2 корпусу №2  (Климчук  О.І. – центральний вхід, Залевська В.В. – запасний вихід) скеровують учнів до виходу та  організовують вихід учнів з приміщення закладу.
  6. В теплу пору року учні корпусу № 1 евакуюються визначеними маршрутами та задіюють виходи №1 (центральний вхід), №2 (правий вхід) та №3 (лівий вхід). Обслуговуючий персонал скеровує учнів до виходів та організовує вихід з навчального закладу (вихід №1 – Мойсеєнко Н.П., №2 – Хільченко Н.О., №3 – Зембицька Н.В.).
  7. Евакуація з їдальні відбувається виходом №4. Відповідальна особа Штоль С.В. допомагає учителям організовано виводити учнів з приміщення їдальні. Працівники їдальні евакуюються самостійно через вихід із харчоблоку.
  8. Під час уроків фізичної культури відповідальна особа Марценюк Ю.М. сповіщає учителів та учнів про сигнал повітряної тривоги. В теплу пору року учні беруть власні речі та виходять зі спортивної зали виходом №5 (прямий вихід зі спортзали). В холодну пору року учні негайно направляються в гардероб через 2 поверх, одягаються та виходять із закладу виходом №4.
  9. Зі спортивної кімнати та майстерні з обробки деревини відповідальні особи (учителі початкових класів та Лісовий О.М.)  евакуюють учнів до укриття визначеними маршрутами з одягом та власними речами. Про сигнал повітряної тривоги сповіщає Сокирко А.Л.
  10. Під час переміщення до укриття дітей з особливими освітніми потребами  асистенти учителів швидко та спокійно  проводять дітей до укриття та допомагають зайняти відведені  місця.
  11. В супроводі учителя учні організовано направляються в укриття та займають визначені місця. В середині захисної споруди учителі роблять перекличку учнів та у вайбер-групі класу (значком + ) сповіщають батьків про евакуацію дітей із закладу освіти.
  12. Під час перерви учні  самостійно направляються в укриття. Учитель, який має наступний урок за розкладом в певному класі, бере класний журнал цього класу та спускається в укриття. Перевіряє присутність учнів в класі, де у нього має бути наступний урок, за виставленими «н» на попередньому уроці. Якщо дитина відсутня – повідомляється класний керівник для вияснення її місця знаходження.
  13. Якщо до початку навчання  сигнал повітряної тривоги застав учнів на подвір`ї закладу освіти, вони самостійно прямують до визначених укриттів. Чергові учителі приходять до закладу о 8.30 та знаходяться з дітьми в укриттях.  Чергові корпусу  №1 – під приміщенням майстерні, корпусу  №2 – в підвальному приміщенні (черговий І поверху) та в приміщенні Укртелекому (черговий ІІ поверху).
  14. Відповідальні особи (корпус №1  - Жайворон Н.Л., Марцинюк Ю.М., корпус №2 – Євсєєва Г.В.) перевіряють всі приміщення закладу на відсутність у них учасників освітнього процесу та по завершенню перевірки зачиняють  двері закладу  і прямують до визначених укриттів.
  15. Під час перебування в захисній споруді вчителі та вiдповiдальнi особи здійснюють необхідну підтримку, заходи для комфортного та спокійного перебування в укритті.  Медичне обслуговування учасників освітнього процесу здійснюють відповідальні особи: підвальне приміщення корпусу №2 –  Міхеєва Л.В.., укриття Укртелекому – Мельник А.М., укриття по вул. Соборній,45 та під майстернею – Букша М.А.
  16. Під час повітряної тривоги, щоб не наражати дитину на небезпеку, педагогічні працівники  не мають право відпустити її додому – навіть на прохання батьків. Упродовж навчального часу учителі та вихователі ГПД відпускають учнів з уроків та групи (в музичну школу, на гуртки, в басейн тощо) тільки за заявою батьків з точно вказаним часом.
  17. Після завершення небезпеки та оголошення про відбій тривоги, вчителі та відповідальні особи слідкують за тим, щоб вихід усіх учасників освітнього процесу з укриттів здійснювався організовано колонами або групами. Учасники освітнього процесу залишають укриття та повертаються до навчання.
  18. Всі учасники освітнього процесу Ємільчинського ліцею №1 Ємільчинської селищної ради Житомирської області неухильно дотримуються даного плану під час сигналів повітряної тривоги. Працівники закладу освіти засвідчують ознайомлення з даним планом  підписами в окремому списку.
  19. Класні керівники проводять інструктажі для учнів 1-11 класів, ознайомлюють з планом дій при сигналах повітряної тривоги, певними маршрутами евакуації до захисних споруд, визначеними місцями для класу та правилами поведінки під час повітряної тривоги. Учні підписами в класних журналах на спеціально відведених сторінках засвідчують ознайомлення з даним планом.
  20. Класні керівники ознайомлюють батьків учнів  з планом дій учасників освітнього процесу ліцею під час сигналів повітряної тривоги у вайбер-групі класу.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.